Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Uszkodzony dysk twardy.
#1
WAŻNE!!!
Mam taki problem ponieważ mój dysk C uległ awarii. Zainstalowany mam na nim system operacyjny. Dysk nieraz trzeszczy a co za tym idzie system się narazy laguje.
Po załadowaniu się systemu dostaje on sporo lagów, które trwają jakieś 2 minuty i potem wyskakuje mi obok zegarka dymek w którym pisze że Technologia Pamięci Intel Rapid znalazła uszkodzony dysk systemowy, który może zagrażać utracie danych. I pod spodem są statystyki a w tym STAN i pisze że jest on ZAGROŻONY i z boku wyskakuje abym ZRESETOWAŁ DYSK NA NORMALNY. Klikam i STAN jest NORMALNY i już nie trzeszczy. Formatowałem dysk i instalowałem system wiele razy. I przed instalacją systemu wyskakiwał komunikat: "Na tym dysku nie można zainstalować systemu, ponieważ jest on uszkodzony i może on ulec awarii". Mimo to i tak się dało go zainstalować.

A oto link do Screena:
http://chomikuj.pl/Movies-HD/W*c5*82asne

Miałem laptopa oddawać do serwisu do naprawy. Chciałbym się dowiedzieć czy warto a może samemu ten problem da się rozwiązać. Jeśli tak to jak?

To jest dla mnie bardzo ważne.
  Odpowiedz
#2
Leć do serwisu jak masz gwarancje. Przegraj wszystkie pliki.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dysk zewnętrzny- jaki polecacie? Demanufacture 2 1 432 12.09.2017, 19:28
Ostatni post: Demanufacture
  Tani dysk twardy HDD Robotox 3 2 436 24.02.2015, 17:54
Ostatni post: MrPsycho
  Jaki dysk zewnętrzny kupić? da Vinci 2 3 090 10.04.2013, 15:09
Ostatni post: rajder
  Niedziałający dysk twardy? luzakkajojo 9 4 048 29.03.2013, 16:18
Ostatni post: Swordancer
  Uszkodzony katalog Nicholas 1 2 201 23.02.2013, 22:25
Ostatni post: szalony

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości