Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


chomikuj chce mi usunąć 2TB plików!!!
#11
  Odpowiedz
#12
Otrzymałem tez taka wiadomość. Wszystkie pliki, ich daniem do skasowania, umieślili w jednym folderze robiąc zupełną kaszanę. Miałem wgranych kilka filmów gdzie nazwy plików się powtarzają. Teraz nie wiadomo z jakich filmów są konkretne pliki bo nazwy są te same.
Zarządałem by przywrócili do stanu poprzedniego. Nie wiem czy oni działaja zgodnie z prawem i własnym regulaminem. Bo skoro zobowiązują się do utrzymania plików na serwerze, to jakim prawem chcą je kasować? Proszą o ściągnięcie ich sobie na komputer ale najpierw pomieszali wszystko.
  Odpowiedz
#13
A podpisałeś jakąś umowę, w której zobowiązali się do utrzymywania twoich plików? Podejrzewam, że nie. Niestety, ale mogą choćby z dnia na dzień skasować wszystko i nie muszą się nawet tłumaczyć. I tak dobrze że dali ten miesiąc na ogarnięcie sobie ważniejszych rzeczy.
  Odpowiedz
#14
  Odpowiedz
#15
Dla mnie to obecnie dosc archaiczny serwis. Jesli nawet sie wgra tam pliki a potem straci dane na dysku i chce przywrocic z chomika to trzeba z kazdego folderu sciagac osobno bo pobieranie folderu na dysk jest tak kretynsko zrobione ze nie podbiera z podfolderów. Wysłane kiedys zapytanie do supportu i odpowiedz ze nie planuja tego zmieniac.
O wielu innych bugach nie wspomne.
Nie mozna zakupic transferu za pomoca karty bo wyłaczyli ani Paypalem.
  Odpowiedz
#16
No i jednak wgranie plików na innego chomika nic nie dało, wszystkie poleciały więc nie ścieżka jednak była kluczowa a sam plik niezależnie od tego gdzie było umieszczony i od jak dawna. Za rok może się komuś ta wiedza przyda.
  Odpowiedz
#17
(21.04.2020, 11:27)strm napisał(a): No i jednak wgranie plików na innego chomika nic nie dało, wszystkie poleciały więc nie ścieżka jednak była kluczowa a sam plik niezależnie od tego gdzie było umieszczony i od jak dawna. Za rok może się komuś ta wiedza przyda.

To ciekawe. To by wskazywało ze kasują po sumie kontrolnej MD5 a zarzekali sie ze dotyczy to tylko "starych, nieużywanych". Sami wiec maja bu*del.
Taka historyjka -- ostatnio mi usuneli film Pianista - naruszenie praw autorskich co rozumiem - domyslam sie ze po sumie kontrolnej MD5 bo był z netu dawno temu sciagniety.
Zmieniłem sume kontrolną MD5 , zrobilem upload i po kilku dniach rowniez skasowali. Byc moze maja toola co jesli wykryje ze MD5 hash bedzie w 99% identyczne to tez flagują plik do usuniecia.
Kolejna próba -- zmienilem MD5 i nazwe na Pi@nista to znow po pewnym czasie usuneli.
Ostatnia próba -- spakowałem plik wideo do RAR, podzililem na paczki 50MB zrobilem upload i ...po kilku dniach znow usuneli. To z kolei wskazuje ze albo cyklicznie usuwaja wszystko ze słowem kluczowym w nazwie np "Pianista" i powyzej okreslonego rozmiaru (jako podejrzane o nielegalne treści, lub maja toola który robi unpack z RAR/ZIP i weryfikuje sume kontrolna MD5 czy content jest blacklisted. Musze zrobic probe z zahasłowanymi paczkami RAR zeby wykluczyc druga opcje.

Suma sumarum na razie skutecznej metody chyba nie ma aby miec tam dowolne pliki dowolnie długo, zahasłowywanie zapobiega jedynie na automat chomikuj ktory wymiata pliki zgłoszone przez wydawców i producentow, a nie chroni przez coroczną cykliczną akcją czyszczenia.
  Odpowiedz
#18
Część plików połączyłem w archiwa - i te mi przetrwały
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Blokowanie plików przez Chrome zajety 3 7 586 20.03.2020, 17:00
Ostatni post: tuskacz
  Legalne udostępnianie plików z prawami autorskimi na chomikuj Robotox 6 3 004 08.09.2017, 15:53
Ostatni post: Swordancer
  Nowa wyszukiwarka plików wybranego chomika Robotox 1 1 562 05.02.2017, 10:14
Ostatni post: rubin86
  Nowe zmiany w systemie oceny plików! bogdanbig 6 5 328 10.01.2015, 10:14
Ostatni post: ALIEN_COLONIAL
  Ulepszenia na chomikuj.pl Karol 2 5 602 25.10.2014, 17:46
Ostatni post: Robotox

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości