Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


WII U. Warto kupić?
#1
Witajcie!
Od jakiegoś czasu zastanawiam się, czy kupić konsolę Nintendo Wii U. Jest na nią mało tytułów i w "typowe" produkcje na tym się nie pogra, lecz kuszą mnie te znakomite exkluzywy takie jak Splatoon, Mario Maker oraz Mario Kart 8. Normalnie kupowanie konsoli dla zaledwie kilku gier (reszta mówiąc krótko mnie nie iteresuje) sensu większego nie ma, jednak to jest to Nintendo... Nie liczy się ilość gier, a ich jakość.

[Obrazek: wii-u-top1.png]

Konsola kosztuje zaledwie 719zł w wersji 8gb. Jak myślicie, warto ją kupić? Posiada ktoś z Was może (jakimś cudem) ten sprzęt?


Splatoon:




Mario Maker





  Odpowiedz
#2
Według mnie lepiej sobie kupić za te 700 zł inne gry lub rozbudować komputer. Lepiej mieć jeden mocny sprzęt do grania niż kilka słabszych. Co do tytułów na wyłączność, to niektóre z konsol Nintendo mogą trafiać na PCty: http://m.pclab.pl/news66210.html
  Odpowiedz
#3
Tylko, że to sega, która wydała Sonica na Wii U i może sobie wydać też go na inne urządzenie. Nie sądzę, żeby Nintendo wydało swoje exkluzywy, bo to im się po prostu nie opłaca. Konsola jest słaba i jedyne co ją ratuje to te świetne Mariany i Splatoon. Gdyby to wydali na PC-ty, to Wii U by umarło.

Wiem, że lepiej rozbudować komputer, ale to nie jest typowa konsola Xbox, czy PS. Na PC/PS/DB nie zagram w te nintendowskie exkluzywy. Jeszcze pomyślę, ale wydaje mi się, że mimo wszystko warto kupić Wii U. Sprzedam wtedy Xpudło360.


  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Warto - Xbox 360 Rafał 15 8 147 24.07.2013, 12:07
Ostatni post: Spitfire22
  X box 360 4GB - Warto? Signal 9 3 561 24.12.2012, 11:32
Ostatni post: DaViD16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości