Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Problem z zasilaniem i baterią
#1
Wyskoczył mi kiedyś komunikat o wymianie baterii, raz czy dwa laptop padł gdy miał ok. 30%.
Teraz już z nią chyba wszystko dobrze, ale jest coś nie tak z zasilaniem. Podłączam zasilacz i niby bateria się ładuje, lecz po jakimś czasie, tak z 15s wyskakuje mi że jednak nie ładuje. I tak non stop:

[Obrazek: Ashampoo_Snap_2014_07_05_21h13m01s_001_-1404587762.png]

[Obrazek: Ashampoo_Snap_2014_07_05_21h13m30s_002_-1404587762.png]

Nie wiem w czym jest problem i wiem że określenie przyczyny na odległość może być trudne ;)
Może dałoby jakoś radę wyłączyć te powiadomienia?
Mam Windows 7 64-bit. W czym może tkwić problem?
Dodam, że mój laptop Asus non stop działa na baterii.
[Obrazek: aG8bM6P.png]






  Odpowiedz
#2
Wrzuć screena z programu BatteryMon Może akumulator jest po prostu zużyty. To jest pierwsza opcja. Sprawdź czy nie masz problemu z gniazdem, być może odlutował się jakiś bolec, lub po prostu gniazdo zasilania się poluzowało, co jest najbardziej prawdopodobne. To jest druga opcja.
  Odpowiedz
#3
Powiem, że mam podobny problem. Tylko, że nie mam Asus'a tylko Dell'a. Ładowarka nie chce ładować choć dopiero co kupiona (ze starą było to samo) Przed pierwsze kilka dni ładowała jak trza i potem zaczęło się to samo co ze starą (i to samo co w twoim przypadku) Teraz nie pozostaje mi nic innego jak użytkować z lapka z ładowarką bo na baterii nie uciągnie nic (nidyrydy naładować)
Życie nie ma ścieżek na skróty.
[Obrazek: 9dLeST2.png]


  Odpowiedz
#4
Nieśmiertelny napisał(a):Powiem, że mam podobny problem. Tylko, że nie mam Asus'a tylko Dell'a. Ładowarka nie chce ładować choć dopiero co kupiona (ze starą było to samo)

Nieśmiertelny, a weź podłącz ładowarkę starą do swojego laptopa bez baterii i zobacz czy działa zasilanie i komputer chodzi ;) Jeśli tak, to niepotrzebnie kupowałeś nową, bo wina leży pewnie po stronie baterii. Ile lat korzystasz z tego Della? Intensywnie? Jak chcesz mieć pewność to wrzuć screena z programu, który dałem wyżej w poście.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problem z wyborem laptopa. TerraNova 16 6 504 07.04.2015, 17:27
Ostatni post: Adiyoshi
  Problem z notebookiem. Robotox 6 2 497 08.03.2015, 12:01
Ostatni post: MrPsycho
  Problem Laptop (System nie uruchamia sie) ADRIANUSS 14 6 138 03.11.2013, 19:39
Ostatni post: BeatBox
  Problem z wydajnością Mantis98 25 6 807 14.01.2013, 22:45
Ostatni post: Mantis98

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości