Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Najlepsze płatne Hostingi stron WWW
#11
SmileyPL napisał(a):Zdecydowanie Nazwa.pl Jakość Świetna zresztą Tak samo jak obsługa
HAHAHA teraz to do...... Nazwa.pl tak samo jak home.pl to 2 najgorsze firmy jakie znam, nie dość że drogie to jakość ich serwerów jest tragiczna, nie wspomnę już o konfiguracji ich serwerów. Spróbuj sobie w nazwa.pl postawić sklep na magento to zobaczysz jaka to super firma.
#12
Używałam Hekko,Jupe oraz Vipower i wszystkie mogę polecić a do tego są niedrogie.
#13
Ty żartujesz tak? ;-) Oni mają ceny kilka razy wyższe niż konkurencja, do tego dochodzi jeszcze jakość supportu, szybkość odpowiedzi.
Sory, ale moim zdaniem to nie jest dobra firma ;-)
#14
Teraz to firm oferujących hosting jest bardzo dużo i każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie;ze swojej strony mogę polecić: ovh,hekko,vipower.
#15
Przestańcie już pisać te brednie o super hostingach i wymieniacie w nich takie syfy jak nazwa, home czy hekko. Czy wy macie pojęcie co to znaczy dobry hosting ?
Polecacie komuś trzy największe ***** i wciskacie kit że to czekolada, skoro to takie dobre firmy to wymieńcie przynajmniej ich 4 zalety.
Lepiej zamknąć ten wątek bo tylko mi ciśnienie podnosi :P
#16
Zamykam wątek, wszystko zostało już powiedziane, powstają tylko niepotrzebne posty powtarzające to, co zostało wcześniej napisane. Gdyby ktoś miał jakąś nowinkę w sprawie hostingów proszę pisać do moderatorów.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Darmowe i płatne Hostingi WWW SimLay 13 5 622 01.03.2017, 19:32
Ostatni post: Dominik

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości