Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Key do gry za sms
#1
Witam mam telefon w abonamencie czy jest jakaś strona z której mogę kupić przez telefon za sms oryginalny key do gry a potem ją pobrać?
  Odpowiedz
#2
Ostatnio używałem tego jak jeszcze były popularne gry w Javie na telefony a Android był niezbyt popularnym systemem. W przypadku takich gier wysyłało się SMSa, dostawało się kod i wpisywało go się w odpowiednim polu gry w wersji demo. Ale takie coś widziałem tylko na telefony z grami w tej Javie. Jeśli nie masz konta bankowego, to zainteresuj się czymś takim jak "paysafecard".
  Odpowiedz
#3
dzięki pomogłeś dałem punkcik ale drogo to fakt
  Odpowiedz
#4
Jest strona www.dogry.pl i www.bananki.pl , na których jest możliwość zakupu punktów za SMS. Punkty można wymieniać na kody do gier Steam, więc to chyba o to ci chodzi, jednak nie jest to opłacalne, bo koszt gry zakupionej w taki sposób jest kilkukrotnie wyższy, niż normalnie.

Jest jeszcze strona http://losowegranie.pl/ na której za SMS 11,07zł losujesz klucz do gry. Nie polecam, bo zazwyczaj wypada jakaś słabiutka giera warta 0.3 $, ale strona pasuje do twojego tematu.


  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości