Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Fifa 13 - Problem z padem
#1
Witam!
Kupiłem dziś pada do PC. Wszystko działa oprócz prawej gałki analogowej (odpowiedzialnej za drybling). Gram w Fife 13 i trochę mnie to denerwuje.
Czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#2
A w innych grach dziła gałka dobrze?

Jak jest uszkodzona to oddaj do sklepu, chyba masz rachunek czy paragon?
  Odpowiedz
#3
Jak na padzie nacisnę analog i zgaśnie światełko to gałka działa jako podanie..
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz
#4
A w Fifie zmieniałeś ustawienia sterowania na pada? Bo w Fifie 13 zmienili sterowanie. Na Pc jak grałem ustawienia były standardowe na chodzenie i strzelanie myszką. Musiałem zmienić na klawiaturę. Chyba przy wyborze meczu można zmienić ustawienia sterowania. Dokładnie już nie pamiętam.
  Odpowiedz
#5
AAAAAA to na pewno weź zmień sterownie padem w Fifie ... gry EA w latach 2011-2012 próbowały wprowadzić nowe sterowania (fifa 13, NFS Run)...
  Odpowiedz
#6
Triki w fifa nie działają ponieważ kupiłeś pad który jest nie spierany przez EA.
Aby wszystko działało tak jak trzeba w rejestrze musisz zmienić nazwę swojego pada na taką którą
obsługuje Fifa. W tym momencie gra będzie wykrywać pad jako wspierany i wszystko będzie działać.

Jak to wszystko zrobić? Szukaj w google, wszystko jest ładnie opisane.
Wszystko co dobre kiedyś się kończy. Mój odjechany profil został porzucony. Nie odpowiadam na posty i wiadomości prywatne. Jedyna opcja kontaktu ze mną to mój śmieciowy email: b0hazard małpa o2.pl
  Odpowiedz
#7
Mój pad kosztował 20zł. :D Więc specjalnie nie dziwie się że nie działa w nim coś.
łɐʍoɹıʍɐz ʇɐıʍś ʎłɐɔ
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Steam - Problem z tradem! MilerKiller 2 1 517 12.06.2017, 14:07
Ostatni post: SNOWDOG
  Recenzja gry FIFA 13 na PS2 SimLay 0 6 825 12.08.2013, 12:44
Ostatni post: SimLay
  Fifa 12 skyance 0 1 692 30.12.2012, 12:15
Ostatni post: skyance

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości