Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Dobry hosting pod forum dyskusyjne
#21
Możecie na spokojnie działać na Firehost. Niewielkim kosztem można zdobyć naprawdę sensowną usługę.
Pilnujcie po prostu podstawowych kwestii. Serwer ma działać niezawodnie, solidnie, nie sprawiać problemów.
Jaki problem odpalić darmowy test i ocenić jakość działania?
  Odpowiedz
#22
polecam naukę zarządzania vps , niemeckie serwerownie 13 zeta 2 gb ramu kilka domen można postawić ovh mi się nie podoba ale w miarę tanie domeny pl ma, na początek do nauki wystarczy jakiś za 1 euro oby miał 512 mb ramu. Ewentualnie brać hosting z php7 i zamiast apache openlite, duży ruch udźwignie, choć nie wiem jak z przyjaznymi adresami , reguly mod write ręcznie się dopisuje
  Odpowiedz
#23
Ja polecam Hekko. Na początek jest niezawodny, a i podejrzewam, że i na wielkich serwisach też by się odpowiedni pakiet sprawdził. Sami mamy tam stronę postawioną i jak na razie absolutnie nie ma na co narzekać.
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaki polecacie Hosting na forum? Bonholt 21 7 869 01.03.2017, 17:20
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Stabilny hosting Nicholas 11 5 303 01.03.2017, 17:14
Ostatni post: Łukasz Miarczyński
  Darmowy Hosting Szymon 23 12 021 18.11.2013, 13:15
Ostatni post: endriu888
  Hosting wraz z domeną Marcin-2012 3 2 564 28.10.2013, 16:31
Ostatni post: kilon
  Jaki hosting w UK? maxx 1 2 230 28.10.2013, 16:30
Ostatni post: kilon

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości