Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Core 2 Quad Q6600
#1
Witam ponownie nie mam dużo kasy teraz mam Core 2 duo e8400 zamówiłem na jutro procesor Core 2 Quad q6600 4 rdzenie po 2,4 ghz czy on wystarczy do naprawdę szybkiego działania systemu windows 7 prosze o szczere opinie ma 8 mb cashe l2
  Odpowiedz
#2
Na pewno różnica w wydajności będzie dość duża w aplikacjach używających wielu rdzeni procesora. To czy wystarczy ten procesor zależy od tego jakie programy czy gry będziesz uruchamiał na komuterze. Ale generalnie sam niezaśmiecony system będzie dobrze działał pod tym procesorem, o ile inne podzespoły nie będą bardzo słabe. Sam Windows 7 ma małe wymagania sprzętowe.
  Odpowiedz
#3
(22.05.2017, 15:48)amb00 napisał(a): Na pewno różnica w wydajności będzie dość duża w aplikacjach używających wielu rdzeni procesora. To czy wystarczy ten procesor zależy od tego jakie programy czy gry będziesz uruchamiał na komuterze. Ale generalnie sam niezaśmiecony system będzie dobrze działał pod tym procesorem, o ile inne podzespoły nie będą bardzo słabe. Sam Windows 7 ma małe wymagania sprzętowe
Dzięki sprawdzę jutro Pozdrawiam
  Odpowiedz
#4
Jak chcesz przyśpieszyć działanie samego systemu to rozważ zakup dysku SSD. Komputer z takim dyskiem uruchamia się ok. 3 razy szybciej i nie muli przy standardowej pracy, tak jak to się dzieje z HDD.

Polecam Transcend SSD370 128GB za 200-300zł.


  Odpowiedz
#5
Kupiłem amd phenom x4 9850 ma cashe l3 spisuje się doskonale na windows 7 i grach dołożyłem ramu na 5 Gb jestem zadowolony-Pozdrawiam
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości