Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Blokowanie Mojego Chomika
#1
Witam ktoś mi doradził żeby nie blokowali mojego chomika to muszę każdy folder pokryć hasłem tak zresztą zrobiłem ale zauważyłem że jest o wiele mniej z niego pobrań da się coś zrobić innego?-czy odblokować foldery hasło podałem na głównej mojego chomika ale ludzie z neta co szukają mogą miec problemy? czy nie? odpowiedzcie proszę
  Odpowiedz
#2
Za publiczne podawanie hasła do folderów można dostać bana, więc nie radzę. Wystarczy, że jedna osoba zgłosi i dostaniesz blokadę
Reg. VII 1. l
Cytat:"Użytkownikowi zabrania się: udostępniania plików w folderze zabezpieczonym hasłem z równoczesnym publicznym udostępnieniem na Koncie hasła lub informacji pozwalającej na jego łatwe odgadnięcie"

Co do sposobów na ominięcie usuwania plików to nie jest ich za wiele. Można próbować kompresować do .rar .zip, co minimalnie zwiększa szansę, na to, że plik nie zostanie usunięty, jednak również to odstrasza ludzi.


  Odpowiedz
#3
Dziękuje serdecznie zdjąłem kłódki Podziałało Pobrań jest multum Pozdrawiam
  Odpowiedz


Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Blokowanie plików przez Chrome zajety 3 7 615 20.03.2020, 17:00
Ostatni post: tuskacz
  Nowy rodzaj chomika bez limitu transferu! Robotox 0 11 086 27.07.2017, 02:10
Ostatni post: Robotox
  Nowa wyszukiwarka plików wybranego chomika Robotox 1 1 566 05.02.2017, 10:14
Ostatni post: rubin86
  [NOWOŚĆ] Pliki, które zostały pobrane z Twojego chomika [SZCZEGÓŁY] ADRIANUSS 29 12 950 11.07.2012, 06:44
Ostatni post: closer9

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości