Witaj szanowny Gościu na forum Odjechani.com.pl. Serdecznie zachęcamy do rejestracji. Tylko u nas tak przyjazna atmosfera. Kliknij tutaj, aby się zarejestrować i dołączyć do grona Odjechanych!

Strona odjechani.com.pl może przechowywać Twoje dane osobowe, które w niej zamieścisz po zarejestrowaniu konta. Odjechani.com.pl wykorzystuje również pliki cookies (ciasteczka), odwiedzając ją wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie oraz rejestrując konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w ramach funkcjonowania serwisu. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Pozdrawiamy!


Biustonosze - wymiana doświadczeń
#1
Witam panie cieplutko w ten zimowy wieczór!

Zastanawiam się jakie są Wasze preferencje jeśli chodzi o wybór/ dobór/ zakup biustonoszy? Jakieś ulubione sklepy? Korzystacie z brafittingu czy dobieracie same?

To ja zacznę: wychodzę z założenia że biustonosz przede wszystkim ma być wygodny. Jeśli nie jest- nie będzie go w ogóle. Uważam też, że jestem zbyt leniwa na ręczne pranie więc prędzej czy później biustonosz wyląduje w pralce i nic dziwnego że będzie próbował mnie dźgnąć fiszbiną. W związku z tym jako górną granicę cenową przyjmuję 40-50 zł. Długo zaopatrywałam się w jednej sieci sklepów, gdzie za jakieś 10 zł dostawałam biustonosz niczym na miarę. Ale nagle mój rozmiar zniknął z półki (a inny model nawet w tym samym sklepie i rozmiarze już był za duży) :( Długo nie mogłam znaleźć sklepu gdzie rozmiary poniżej 75 B istnieją nie mają push-up. Coś co znalazłam- niby pasuje i niby noszę. Ale nie jest to jeszcze ideał...

Jeśli chodzi o brafitting: raz przypadkiem trafiłam na panią która dobrała mi rozmiar. Obwód 10 cm mniejszy niż noszę zazwyczaj miseczka siłą rzeczy większa o rozmiar czy dwa. Ale szczerze mówiąc... Szału nie było.

A może któraś z Was wie jak frustrujące jest bycie poza najpopularniejszą rozmiarówką?
[Obrazek: Polska_Flaga.gif] Staram się pisać poprawnie
  Odpowiedz
#2
Ja kupuję tylko porządne biustonosze. Muszę wydać minimum 100-150 zł, ale przy obwodzie 75 cm (w porywach do 80, zależnie od pory roku i zdrowia :P) mam rozmiar L. To naprawdę dramat.
  Odpowiedz
#3
Kupuje tylko dobre biustonosze, tak jak poprzedniczka. Przy tym korzystam z brafitingu, chce, aby stanik byl dobrze dopasowany i nie znieksztalcil moich piersi. Zazwyczaj Triumph, Esotiq.
Zamowilam sobie tanie biustonosze na AliExpress, kierujac sie dobrymi recenzjami - i nigdy wiecej!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości